O společnostiRychlost. Stabilita. Cena.

Profil společnosti

Společnost HAGE spol. s r.o byla založena v roce 1991 jako veřejná obchodní společnost. V roce 1992 se však přetransformovala na společnost s ručením omezeným. Zpočátku se zabývala obchodní činností, ale od roku 1996 začala provádět montážní práce pro firmu HBO v Praze, posléze také telekomunikační práce pro firmu Telecom a.s., pobočka Nový Jičín. V Novém Jičíně vzniklo centrum maloobchodní činnosti se zaměřením na výpočetní techniku a počítačové herny a od roku 2001 také na poskytování internetových služeb v samotných hernách i mimo ně.

Wi-Fi Internet

Od roku 2004 se pak firma začala specializovat na poskytování Wi-Fi internetového připojení, především v Odrách a okolí, a to ve spolupráci s firmami 1 Witos s.r.o. a 2MaNet s.r.o. Od roku 2007 pak poskytuje internetové služby samostatně.

S nástupem vysokorychlostního internetu a poskytování různých služeb rozšířila HAGE spol. s r.o. své služby o další činnosti až do dnešní podoby. V současné době je nejvíce zaměřená na poskytování internetového připojení pro domácnosti s nižšími příjmy, a to v kombinaci se servisem "až do domu", kdy pomáhá s nastavením a údržbou chodu nejen v oblasti Wi-Fi, ale i v počítačové technice jako celku. Také ostatní jmenované služby poskytuje na vysoké profesionální úrovni a poskytuje své služby i na firemní úrovni.

Nabídka služeb včetně hardwaru i softwaru formou nákup/prodej nebo s instalací "až do domu zákazníkovi" je samozřejmostí už řadu let. Poradenskou činnost pro své zákazníky, a v menším rozsahu i pro širokou veřejnost, poskytuje zdarma.

Statistika

Aktuální stav pokrytí signálem zájmových oblastí HAGE spol. s r.o.

Odry Dobešov Jeseník n.O. Mankovice Suchdol n.O.

Komplexní komunikační řešení

 
 • Internet +

  Lorem ipsum dolor sit amet elit donec sit amet nibh Číst dál
 • IPTV +

  Lorem ipsum dolor sit amet elit donec sit amet nibh Číst dál
 • VoIP +

  Lorem ipsum dolor sit amet elit donec sit amet nibh Číst dál
 • Kamerové systémy +

  Lorem ipsum dolor sit amet elit donec sit amet nibh Číst dál
 • 1

1 Gbps

UPLINK

10 Ghz

Páteřní spoje

5 Ghz

Klientské přípojky

2,4 Ghz

Pokrytí domácnosti

image

MikroTik

www.mikrotik.com
image

Ubiquiti Networks

www.ubnt.com